Plaukų šalinimas lazeriu – nepriekaištingai lygios odos paslaptis

Plaukelių šalinimas lazeriu - procedūraTikriausiai bent trečdalis moterų prisipažintų, kad šaltuoju metų sezonu plaukelius nuo kojų jos šalina tik tada, jeigu laukia kelionė į šiltuosius kraštus, savaitgalio pasilepinimas SPA centre ar pasimatymas su vyru, kuris jos nėra matęs nei be makiažo, nei be neskustų kojų. Tikriausiai kiekvienas antrąją pusę turintis vyras prisipažintų, kad, jeigu ne mylima moteris, nemėgstanti šerių, barzdos jis neskustų ar bent jau nekoreguotų iš viso. Tai nereiškia, kad šie žmonės yra apsileidę ar tinginiai. Tiesiog plaukų šalinimas tradiciniais būdais – skustuvu ar depiliacinėmis priemonėmis – jiems atima per daug laiko, kurį jie mieliau išnaudoja kitiems dalykams. Ar galima suderinti gražią, lygią, nuskustą odą ir laiko taupymą? Atsakymas į klausimą paprastas ir susidedantis vos iš trijų žodžių: plaukų šalinimas lazeriu.

Sunku patikėti, bet daugumą kūno vietų taikant plaukų šalinimo lazeriu metodą, galima nudepiliuoti vos per penkias arba dešimt minučių. O rezultatu, priklausomai nuo kūno plaukuotumo ir plaukų spalvos (geriausiai šiuo būdu šalinami tamsūs plaukeliai), galima džiaugtis nuo kelių mėnesių iki kelerių metų! Ar įsivaizduojate, kiek daug laiko sutaupo ši procedūra?

Plaukų šalinimo lazeriu paslaptis yra ta, kad depiliuojant odą šiuo būdu yra panaikinamas ne pats plaukas, o plauko svogūnėlis, iš kurio jis išauga. Įsivaizduokite plauką kaip svogūną: skustuvu ar depiliaciniu kremu jūs „nupjaunate“ tik „svogūno laiškus“, o pats „svogūnas“ lieka „po žeme“ nepaliestas ir po kurio laiko vėl išleidžia naujus „daigus“. Taip yra ir su plauku: nėra „svogūno“ – nėra problemos!

Turbūt iškyla klausimas: jeigu plaukų šalinimas lazeriu yra toks jau stebuklingas, kodėl jis nepašalina plaukų „visam laikui“ ir šią procedūrą tenka kartoti? Plaukus šalinantis lazeris yra pakankamai „protingas“, kad rastų arčiausiai odos paviršiaus esančius, iki galo susiformavusius plaukų svogūnėlius, tačiau jis nėra aiškiaregys ir negali numatyti, kur plaukų svogūnėliai susiformuos ateityje. Vėl prisiminkime svogūno pavyzdį: nuėmus svogūnų derlių, naujų svogūnų laiškų nebepamatysime, bet kitais mes vėl apsėję dirvą, rasime tokius pačius, tik naujus svogūnų daigelius. Dėl šios priežasties plaukų šalinimo lazeriu procedūrą reikia kartoti kartą per metus ar net dažniau, jeigu jūsų odoje yra labai daug plaukų svogūnėlių.

Plaukų šalinimas lazeriu naudingas ir tuo, kad naikinant plaukus šiuo būdu jie neįauga, jūs išvengiate įsipjovimo skutantis, alerginių reakcijų, kurias gali sukelti depiliacinis kremas, epiliatorius ar net paprasčiausias vienkartinis skustuvas, jeigu oda yra ypač jautri. Plaukelius šiuo būdu galima šalinti ne tik nuo veido ar kojų, bet ir nuo rankų, nugaros, sėdmenų, krūtinės, pažast, bikini zonos ir kitų kūno vietų.