Kaip prižiūrėti odą prieš vestuves

Makiažą vestuvėms darys stilistas, tačiau tai nereiškia, kad atsakomybę už savo išvaizdą galite visiškai perkelti jam ypač kai kalba eina apie vestuvines sukneles. Kuo geriau paruošite odą svarbiai dienai, tuo tiksliau kris produktai ir apskritai bus gražesnis jūsų vaizdas. Iš profesionalų sužinojome, kokias priežiūros procedūras reikia daryti ir kokių nereikėtų daryti.

Atsisakykite grožio eksperimentų

Merginos nori jaustis užtikrintai vestuvėse, todėl pastarosiomis savaitėmis dažnai imasi įvairių procedūrų – šį pavojingą laikotarpį vadinu „tobulėjimu“. Svarbiausia nenusivilti, kad nepakenktumėte. Rekomenduoju nedaryti jokių naujų procedūrų, injekcijų, nebandyti naujų kaukių ir kosmetikos, kad išvengtumėte alerginių reakcijų.

Jokių eksperimentų su nauja kosmetika ir dekoratyvine kosmetika likus 5 dienoms iki vestuvių. Ką daryti, jei jie jums netinka ir bus alergija, paraudimas ar odos sudirginimas.

Nešykštėkite drėkinamuojo serumo

Svarbus žingsnis ruošiant odą vestuvių dienai – drėkinimas. Kuo didesnis odos drėgmės lygis, tuo ji labiau prisotinta, tuo geriau kris pagrindas, o ant nuotakos veido jis turėtų būti nesvarus, nematomas. Vienas iš mano visų laikų mėgstamiausių drėkinamųjų kremų, kurį rekomenduoju nuotakoms, yra Estée Lauder Advanced Night Repair Serum.

Nepamirškite lūpų balzamo

Nuotakoms visada primenu, kad jos turėtų dėvėti lūpų balzamus. Yra geras būdas juos pamaitinti ir greitai pašalinti lupimąsi – užtenka užtepti medumi ir švelniai pamasažuoti dantų šepetėliu.Pasivalyti – bet tik likus mėnesiui iki vestuvių

Kad veido oda būtų gaivi, lygi, be juodų dėmių ir uždegimų, patariu likus mėnesiui iki šventės nueiti pas kosmetologę veido valymui. Geriausia rinktis kombinuotą procedūrą, kai mechaninis valymas derinamas su ultragarsu. Tik būtinai tai padarykite iš anksto, nes visiškai atstatyti odą reikia mažiausiai dešimties dienų.

Ryte prieš ceremoniją naudokite pleistrus

Prieš atvykstant stilistui, rekomenduoju klijuoti po akimis gelinius pleistrus: jie gerai pašalina patinimą, patinimą ir gaivina odą.

Vestuvių dieną nuvalytos odos netepkite jokiais kremais, aliejais ir drėkinamaisiais kremais. Esant poreikiui, pats vizažistas pasiūlys naudoti matinimo priemonę arba užtepti specialų makiažo pagrindą (bazą), kad kosmetika ant odos išsilaikytų kuo ilgiau ir be per didelio blizgesio.

Miegokite, valgykite ir sportuokite

Valgykite teisingai, nebadaukite, kasdien mankštinkitės ar bent jau eikite pabėgioti.

Kruopščiai nuvalykite odą 1-2 dienas prieš vestuves. Tam ypač naudinga naudoti veido šveitiklius, kurie turi šveičiamųjų savybių, puikiai išvalo poras, o oda tampa lygi ir švelni. Jei poros išsiplėtusios, tuomet nepamirškite joms susiaurinti specialių priemonių. Tada pasidarykite veido kaukę pagal savo odos tipą, geriausia natūralią.

Įpraskite masažuoti veidą

Japonišką veido masažą labai rekomenduoju daryti ir ne tik vestuvių išvakarėse: tai labai naudinga norint išlaikyti odos jaunatviškumą. Ir jūs galite tai padaryti patys.

Informacijos šaltinis: santuoka.lt