Kai norisi gražesnės odos pasinaudokite 4D odos atjauninimo paslauga

4d odos procedūraGali būti baisu sužinoti, jog oda pradeda senti vos sulaukus dvidešimties. Nenuostabu – juk daugelis iš mūsų ją nuolat aliname prasta mityba, kenkiame jai rūkydami, vartodami alkoholį ir gazuotus gėrimus, naudodami nekokybišką kosmetiką, gerdami per mažai vandens ar vitaminų. Kadaise apie odos atjauninimo procedūras girdėdavome kalbant tik brandžias, „močiutės amžiaus“ sulaukusias moteris. Dabar jauną odą išlaikyti sunkiai sekasi vis jaunesnėms moterims ir merginoms. Vis dėlto išeitis yra – tai lazeriu atliekamas 4D odos atjauninimas, kuris gali prailginti jei ne jūsų, tai bent jau jūsų odos jaunystę.

4D odos atjauninimas nėra vien tik raukšlių išlyginimo metodas. 4D technologija odą atjaunina ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus – ji sužadina natūralius odos ląstelių atsinaujinimo procesus, kurie laikui bėgant lėtėja, o ilgainiui praktiškai sustoja dėl odos senėjimo ir išorinės aplinkos poveikio. 4D odos atjauninimas šiuos procesus atnaujina per kolageno ir elastino – dviejų odai svarbių medžiagų – skaidulų suaktyvinimą.

Kodėl 4D odos atjauninimas gavo tokį pavadinimą? 4D – tai keturios skirtingos, viena kitą papildančios lazerinės technologijos. Vienos jų odą veikia iš vidaus, kitos – iš išorės; vienos atjaunina tik viršutinį odos sluoksnį – epidermį, kitos veikia giliuosius poodinius sluoksnius; vienos paskatina odos sustangrėjimą, kitos padidina jos elastingumą. Visoms 4D odos atjauninimo metu atliekamoms procedūroms bendra tai, kad:

  • jų metu pacientas nejaučia skausmo (gali jausti lengvą maudimą ar šilumos bangų pulsavimą);
  • jos yra neinvazinės (nechirurginės);
  • jų trukmė nėra ilga (dažniausiai – iki 30 minučių);
  • sveikimo periodas, kitaip nei po plastinių operacijų, yra trumpas ir siekia nuo keleto dienų iki kelių savaičių;
  • po procedūrų oda tampa švelni, stangri, elastinga, pagerėja jos tonusas.

4D odos atjauninimas tinka ne tik norint išlyginti odos paviršių ir panaikinti smulkias ar sumažinti gilias raukšles, bet ir siekiant atsikratyti odos grožį darkančių pigmentinių dėmių, randų, strijų. 4D odos atjauninimo efektas išlieka iki vienerių metų. Tai reiškia, kad norint pastebimai atjauninti odą, pakanka atlikti vieną procedūrų ciklą per metus. Tačiau siekiant iš tikrųjų stulbinančio rezultato, reiktų jį pakartoti kas keletą mėnesių.

Kitaip nei mechaninis ar cheminis odos valymas, 4D odos atjauninimas nesukelia stipraus šalutinio poveikio. Keletą dienų po procedūrų oda gali būti paraudusi, šiek tiek kaisti, tačiau tai praeina per 12-24 valandas. 4D procedūra yra pranašesnė už odos jauninimą užpildais ar plastine operacija, nes rezultatas atrodo natūralesnis.

Žinoma, lazerinės procedūros tinka ne visiems pacientams. Jeigu turite bet kokių sveikatos sutrikimų susijusių su kraujo krešėjimu, širdies ar kraujagyslių problemomis, jautrumu šviesai ar šilumai, turite apie tai įspėti gydytoją prieš jam skiriant procedūras. 4D odos atjauninimas lazeriu negali būti atliekamas sergant ankstyvosios stadijos vėžiu, žvyneline, kitomis odos ligomis, taip pat jeigu organizmas yra linkęs formuoti keloidinius randus. Ši procedūra nerekomenduojama neštumo metu.

Tiek prieš procedūrą, tiek po jos svarbu laikytis gydytojo dermatologo rekomendacijų: nesikaitinti saulėje ar soliariume, gausiai drėkinti odą, vengti pirties ar baseino.