Odontologijos klinikoje pagalba, profilaktika ir gydymas

Daugelis mūsų esame įpratę į odontologą kreiptis tik ištikus didelei bėdai. Tai gali būti atsiradusi skylutė dantyje ar danties netekimas dėl ligos, traumos, kitų priežasčių. Vis dėlto odontologijos klinikos paslaugų spektras yra gerokai platesnis nei danties plombavimas jam prakiurus ar protezavimas jį praradus.

Odontologinės paslaugos KauneMaža korekcija – dideli pasikeitimai

Kartais šypsenai pagražinti ar net pakeisti „iš pagrindų“ užtenka praleisti vos keletą valandų odontologijos klinikoje. Geriausias to pavyzdys – estetinio dantų plombavimo procedūra. Jos metu dantys gali būti ištiesinami, pakeičiama jų spalva, forma, ilgis ar plotis, koreguojamas tarpelis tarp dantų, pašalinamos dantų dėmės. Estetinis plombavimas – tai ne paprastos plombos „įdėjimas“. Ši Kauno ir kitų miestų odontologijos klinikose atliekama procedūra leidžia atkurti visus danties sluoksnius vieną po kito, o ne tik „užlopyti“ viršutinį jo sluoksnį stingdančia mase.

Nedidelį vieno danties defektą galima pridengti ir danties kristalu. Tai – mažas, prie danties priklijuojamas papuošalas, suteikiantis šypsenai žavesio ir tinkantis mažam danties trūkumui paslėpti.

Didesniems trūkumams – daugiau laiko reikalaujančios procedūros

Vis dėlto estetinis plombavimas negali pašalinti tokių dantų defektų, kaip didesnės jų dalies kreivumas ar netaisyklingas žandikaulis. Tokioms problemoms spręsti odontologijos klinikoje teikiamos dantų tiesinimo breketais paslaugos bei chirurginės operacijos. Nors tokios procedūros reikalauja daug laiko, jų rezultatas pacientą džiugins visą gyvenimą.

Ir mažos, ir didelės ligos gali būti pavojingos

Dantų bei dantenų sveikatai nepavojingų burnos ertmės ligų nėra. Vienos jų sukelia skausmą, uždegimą ir nemalonų burnos kvapą, o kitos gali turėti įtakos dantų praradimui visam laikui. Todėl laiku diagnozuoti dantų bei dantenų ligas yra taip pat svarbu kaip ir laiku jas išgydyti.

Norint kuo anksčiau pastebėti dantų ir dantenų ligų simptomus, odontologijos klinikoje reiktų apsilankyti bent kartą per metus. Odontologijos klinikoje diagnozuojamas ir gydomas periodontitas, atliekami rentgeno tyrimai, gydomi dantų kanalai. Čia galima išsiaiškinti blogo burnos kvapo priežastis ir jas pašalinti, atlikti profesionalią burnos higieną.

Profesionali burnos higiena – tai procedūra, padedanti nuvalyti net labiausiai pasislėpusias dantų apnašas. Naudojant specialias medžiagas ir modernią įrangą, dantys nuvalomi ir nupoliruojami iki spindinčio baltumo. Tokia nuo vieno iki trijų kartų per metus atliekama procedūra ne tik padeda išvengti rimtų burnos ertmės ligų, bet ir sukurti itin estetiškai atrodančią šypseną.

Nemokama dantų apžiūra odontologijos klinikoje Kaune

Jei nesate tikri, ar jums reikalinga konkreti dantų gydymo arba koregavimo procedūra, kreipkitės nemokamai konsultacijai į odontologijos kliniką Kaune. Joje dirbantys specialistai, įvertinę jūsų dantų būklę, rekomenduos būtent jūsų individualiu atveju geriausiai tinkančias procedūras.