Elektroepiliacijos procedūra Kaune

Elektroepiliacijos procedūra – tai būdas, kuris suteikia galimybę pašalinti plaukelius nuo kūno visam laikui. Ši plaukų šalinimo procedūra yra vienintelė, kuri patvirtinta kliniškai. Elektroepiliacija Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje ar kitame mieste yra atliekama tikrų profesionalų, taigi galima nesijaudinti dėl šios procedūros kokybės.

Šiame straipsnyje aptarsime elektroepiliacijos procedūrą, vieną iš populiariausių depiliacijos centrų Kaune – Epil bei trumpai apie pati Kauną bei sveikatos, grožio industrijų sąsajas.

Elektroepiliacija istorija

Elektroepiliacijos metodas atsirado dar nuo 1875 metų. Su metais jis evoliucionavo, kol galiausiai tai tapo vienas iš saugiausių bei mažiausiai skausmo sukeliantis būdas atsikratyti plaukelių visam laikui. Svarbu yra pabrėžti, kad tokia procedūra yra tinkama bet kokio pigmento plaukui, taigi ją gali atlikti tiek šviesių plaukų savininkėms, tiek tamsių.

Elektroepiliacijos procedūros eiga

Elektroepiliacijos procedūra – tai sudėtingas procesas kai iš pradžių yra įvertinama odos būklė, plauko pigmentas, storis, gylis, plaukelių kiekis tam, kad procedūrą atliekantis specialistas galėtų parinkti tinkamiausią elektroepiliacijos metodą.

Sekantis žingsnis yra pačios procedūros atlikimas kai įvedant zondą tiesiai į plauko folikulą yra paleidžiamas impulsas. Kiekvienas atvejis yra skirtingas, taigi yra parenkamas vis skirtingas lazerio stiprumas. Galiausiai, plaukas yra paveikiamas termiškai, tai yra termolize arba mechaniškai kai elektrolizės būdu išgaunamas šarmas NaOH.

Elektroepiliacija Kaune

Vienas iš populiariausių elektroepiliacijos salonų Kaune yra epiliacijos centras Epil, kuris randasi Kęstučio g. 93 – Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras  

Jame galima pasilepinti tokiomis procedūromis kaip epiliacija lazeriu bei elektroepiliacija. Procedūros kaina dažniausiai priklauso nuo depiliuojamos vietos bei procedūros trukmės. Mažiausia kaina siekia 24 eurų už atliktą darbą.

Salone yra naudojama viena iš pažangiausių bei inovatyviausių pasaulyje aparatūrų – tai Apilus xCell, kuris turi 27,12 MHz radiodažnį, suteikiantį galingumą bei greitą rezultatą.

Salono darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie turi įvariapusės patirties ir gali patenkinti klientų norus bei lūkesčius per maksimaliai greitą laiką. Atsikračius nereikalingų plaukelių, kiekvienas klientas jaučiasi puikiai, turėdamas glotnią odą ir sutaupytą laiką.

Kauno miesto ir sveikatos, grožio industrijų sąsajos

Kaunas – tai antrasis pagal dydį Lietuvos miestas šalies centrinėje dalyje. Jame yra daug laiko bei lėšų skiriama pramonės, transporto, mokslo ir kultūros centrams. Remiantis 2019 metų statistiką, miesto gyventojų skaičius siekė 286,7 tūkst.

Taip pat Kauno miestas išsiskiria išplėtota asmens sveikatos priežiūros paslaugų infrastruktūra. Prie valstybinių sveikatos priežiūros įstaigų yra susiformavusios daugybę privačių gydymo įstaigų. Miestas gali didžiuotis 222 privačiomis sveikatos priežiūros, 135 privačios odontologinės priežiūros, 2 laikino gyvenimo įstaigomis, 5 įstaigomis pagyvenusiems žmonėms, 14 vaikų globos įstaigomis.

Taip pat šalis didelį dėmesį skiria grožio įstaigoms, tokioms kaip grožio, depiliacijos salonams. Taigi, Kaunas tai inovatyvus miestas, kuris išsiskiria gyventojų gausa bei didžiuliu sveikatos ir grožio įstaigų pasirinkimu.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme svarbiausius aspektus, susijusius su elektroepiliaciją, populiariausią Kauno miesto depiliacijos centrą Epil bei trumpai apžvelgėme Kauno miesto bei sveikatos, grožio įstaigų sąsajas.

Informacija yra parengta vadovaujantis depiliacijoscentras.lt medžiaga.

Depiliacijos centrą Kaune rasite adresu: Kęstučio g. 93