Elektroepiliacija: Pliusai ir minusai

elektroepiliacija VilniujeŠiais laikais labai populiari ir stipriai geidžiama procedūra yra – plaukų šalinimas visam gyvenimui. Naujos technologijos leidžia greitai, saugiai ir neskausmingai atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ir pamiršti apie jų augimą labai ilgam arba visam gyvenimui. Atrodo sunku patikėti, kad galima pakeisti skustuvus ar depiliacinius kremus. 

Yra labai didelis depiliacijos būdų pasirinkimas, reikia tik žinoti, kokių rezultatų norima. Jeigu norite plaukelių atsikratyti ir džiaugtis glotnia oda kelias savaites – nebrangus ir labai geras pasirinkimas yra cukraus arba vaško metodai. Tačiau jeigu norite atsisiveikinti su plaukeliais visam gyvenimui, reikia rinktis – elektroepiliaciją. Elektroepiliacija Vilniuje yra vienas populiariausių plaukų šalinimo būdų, todėl apie jį šiame straipsnyje ir pakalbėsime. Sužinosite visus pliusus ir minusus. 

Kas yra elektroepiliacija? 

Tai nuo 40-ų dvidešimtojo šimtmečio Europoje praktikuojamas epiliacijos metodas. Tai – nepageidaujamų plaukelių šalinimas elektros impulsais. Naudojamos plonos adatėlės, kurių pagalba plauko folikulas paveikiamas elektra ir suardomas. Todėl nebelieka to, iš ko turėtų išaugti nauji plaukeliai. 

Kokie yra elektroepiliacijos privalumai? 

Pirmiausiai, tai vienas iš patikimiausių metodų, galintis padėti atsikratyti plaukeliais vsam gyvenimui. Elektros impulsu yra visiškai sunaikinama ne tik plauko šaknelė, bet ir jo folikulas. Plaukas neturi jokių šansų ataugti.

Elektroepiliacijos metodu galima pašalinti šviesius bei žilus plaukus. Visiškai nepriklauso nuo plaukuose esančio pigmento ar epiliacija pavyks ar ne. Elektroepiliacijos sėkmė priklauso nuo plaukelių storio ir jų tankio. 

Sunaikinus vieną plaukų svogūnėlį, reikia nepamiršti, jog šalia jo auga kitas. Todėl reikalingos kelios procedūros norint visiškai pašalinti plaukelius.

Elektropiliacija – epiliacijos būdas tinkantis bet kokio tipo odai. Jeigu procedūra atliekama profesionaliai, plaukeliai neatauga visą gyvenimą.

Elektroepiliacija yra pigesnė nei lazerinė ar fotoepiliacija.

Kokie yra elektroepiliacija trūkumai?

Galimos komplikacijos. Elektroepiliacijos metu yra pažeidžiama oda, tad nesilaikant higienos reikalavimų galimos įvairios komplikacijos. Komplikacijos kartais gali būti blogiau nei ataugantys plaukeliai: uždegimai, randai, dėmės ant odos.  

Procedūra yra šiek tiek skausminga. Nuskausminti naudojamas naują technologiją, vadinamas krioterapija, tačiau ne visada galima ją praktikuoti. Priklauso nuo depiliuojamos vietos. 

Svarbiausias dalykas, kurį reikia žinoti prieš pasiryžtant šiai procedūrai yra specialisto kvalifikacija. Tai yra gan sudėtinga procedūra, reikalaujanti aukštos kvalifikacijos iš ją atliekančios specialisto. Dažniausiai savarankiškai atlikti šią procedūra specialistai gali tik turintys 5 metų patirties stažą. O apmokymai trunka nuo 120 – 1100 valandų. 

Jeigu galvojate apie elektroepiliaciją, reikėtų gerai pagalvoti ne tik apie privalumus ir trūkumus, tačiau taip pat pasidomėti ir galimomis kontraindikacijomis:

 • ūminės ir lėtinės odos ligos;
 • dekompensuotos cukrinio diabeto stadijos;
 • varikozės liga (procedūros atlikimo vietoje);
 • sunkios hipertoninės ligos ir išeminės širdies ligos formos;
 • infekciniai susirgimai;
 • piktybiniai odos dariniai;
 • kai kurios hepatito formos;
 • alerginė reakcija į metalo lydinius, esančius adatos sudėtyje (aukso, nikelio);
 • stomatologiniai štiftai;
 • ortopediniai endoprotezai;
 • širdies stimuliatorius;
 • gimdos spiralės;
 • Nėštumas.

Šis depiliacijos metodas labiausiai rekomenduojamas atlikti smakro, rankų ir blauzdų srityje – paprastai šios vietos yra ne tokios skausmingos, kaip kitos. 

Pačios jautriausios vietos – viršutinė lūpa ir bikini zona. 

Draudžiama elektroepiliaciją atlikinėti ausų kriauklelių ir nosies srityje.