Kokiais atvejais naudojamos dantų laminatės

Nuostabiai šypsenai tikrai nereikia daug investicijų. Dažniausiai reikia laiko, kasdienės priežiūros, kuri galiausiai leidžia džiaugtis ne tik gražia, tačiau ir sveika šypsena. Šiuolaikinės odontologijos galimybės tikrai yra labai plačios, tad galime pasidžiaugti, kad jos atveria galimybes tiek netekusiems nuosavų dantų dėl traumos, tiek dėl sveikatos problemų arba per mažos priežiūros – vėl šypsotis labai plačiai. Galimas implantavimas, protezavimas, galiausiai – laminatės, kurios padeda greitai susigrąžinti sveiką burnos ertmės būklę.

Jeigu Jus domina dantų implantacija – geriausia vieta jos atlikimui yra Garliavos Odontologijos Centras. Vienmomentė implantacija leidžia džiaugtis ne tik gražia, tačiau ir funkcionalia šypsena, o to siekia daugelis. Džiugu, kad klinikos tai gali suteikti.

Laminatės – nuostabios šypsenos atkūrimui

Dantų laminatės dar dažnai vadinamos estetiniu protezavimu, tad pradėjus plačiau domėtis paslaugomis – nepasiklyskite tarp terminų. Žinoma, geriausia visada konsultuotis su mediku, kuris atlieka burnos ertmės tvarkymo darbus. Jis detaliai paaiškins sąvokas ir supažindins su galimybėmis, kurios pasirenkamos įvertinus poreikius bei esamą burnos ertmės situaciją.

Dantų laminatėsLaminatės – geriausias pasirinkimas siekiantiems turėti gražią šypseną, kadangi:

  1. Pagal poreikius galima pašviesinti dantų spalvą, tačiau išlaikyti jų natūralumą.
  2. Taip pakoreguojama dantų forma, tad pagalba po traumų – numeris 1.
  3. Procedūra taip pat padeda panaikinti tarpus tarp dantų. Ypač aktualu tiems, kurie turi tarpą tarp priekinių dantų.
  4. Galima atkurti nuskilusių dantų anatomiją ir taip ne tik susigrąžinti estetiką, tačiau ir funkcionalumą.

Labai svarbu tai, kad šio protezavimo metu nepažeidžiami greta esantys dantys. Šiuolaikinė odontologija, kad ir kokios procedūros yra atliekamos, labai daug dėmesio skiria greta esantiems dantims, kuriuos dar galima išsaugoti. To turėtų siekti kiekvienas geras specialistas, tad nepasitikėkite tuo, kuris siūlo traukti nuosavus dantis ir keisti juos implantais. Pirmasis žingsnis visada turėtų būti laminatės.

Laminačių tipai: nuo funkcionalumo iki galimybių

Pirmiausia reikia „keliauti“ pas specialistą, kadangi būtent jis pataria dėl geriausio dantų atkūrimo ir tuo pačiu detalizuoja galimybes, kurios dažniausiai kinta smulkmenomis. Tos pačios laminatės taip pat gali būti labai įvairios, tad ne veltui tariantis su specialistu pavyksta rasti geriausią alternatyvą būtent Jums.

  • CEREC (Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) yra gaminamos frezavimo pagalba ir dažniausiai jau po pirmo vizito gali būti dedamas ant danties.
  • Porceliano laminatės yra kiek įmantresnis pasirinkimas, kuris gaminamas laboratorijoje, tad reikės daugiau laiko, kol jos dedamos į burnos ertmę. Laminatės yra padengiamos specialiu keramikos sluoksniu, kuris džiugina ne tik ilgaamžiškumu, tačiau ir natūraliai atrodančiais dantimis.
  • Kompozitinės laminatės yra vienodos ir gaminamos pramoniniu būdu, tai yra, jos nėra pritaikomos prie kiekvieno žmogaus burnos ertmės poreikių. Dedamos greitai, tad jau po pirmo vizito galima matyti galutinį rezultatą.

Natūralu, kad porceliano sulaukia daugiausiai dėmesio. Jos džiugina gražiausiu rezultatu, kuris derinamas prie kiekvieno žmogaus poreikių bei esamų dantų.

Ką reikia žinoti apie laminates?

Dantų laminatės šiuo metu džiugina ne tik patrauklia išvaizda, tačiau ir ilgaamžiškumu. Būtinai reikia tartis su specialistais, kurie rūpinasi jų gaminimo bei dėjimo eiga. Tik tokiu atveju būsite ramus, kad sutvarkyti dantys – visam gyvenimui.

  • Laminatėms nereikia jokios ypatingos priežiūros. Rūpinkitės savo dantimis kaip visada, nepamirškite, kad kasdienė burnos ertmės priežiūra yra būtina.
  • Laminatės yra skirtingos, tad reikia tartis su medikais, kurie aptarę pagrindinius privalumus padės rasti Jums labiausiai tinkamas. Kinta gaminimo būdas: frezavimas, presavimas, sluoksniavimas ir tuo pačiu medžiagos, kurios naudojamos: keramika, porcelianas…
  • Kaina kinta priklausomai nuo pasirinktų laminačių ir Jūsų burnos ertmės būklės. Ji pasakoma po apžiūros.

Procedūra – greita, o gautas rezultatas – ilgaamžis. Nuostabu, kad galimybės prieinamos daugeliui, tad gera šypsotis plačiai bei sveikai.

Dėl dantų laminačių kreipkitės:

UAB Garliavos odontologijos centras
S. Lozoraičio g. 1B, LT-53219 Garliava, Lietuva
Telefonas: +370 690 66636
El. paštas: info@goc.lt