Dantų implantavimas All on 4: mitai ir faktai

Sutinkate, kad žmogus su dantimis atrodo kur kas patraukliau, nei be jų? Esame tikri, kad niekas su tuo nesiginčytų. Tačiau gyvenimas ne visada toks, kokio norisi ir kartais nuosavų dantų netekimas, deja, yra neišvengiamas. Tokiu atveju, galima pasidžiaugti, kad dantų implantai gali sugrąžinti plačią bei sveiką šypseną, kadangi jie ne tik natūraliai atrodo, tačiau taip pat ir savo funkcionalumu atitinka ir net pranoksta poreikius.

Kaina. Pacientas su all on 4 implantaisVisgi, dantų implantai, kaip ir daugelis kitų patrauklių paslaugų, dažnai yra apipinti mitais, kurie trukdo suprasti šios medicininės galimybės privalumus. Dėmesio sulaukia tiek all-on-4 implantacija, tiek kiti jos metodai, kurie atliekami klinikoje. Šiuo metu labai vertinama klinika dantu-implantai.lt, tad jos kompetencija ir siūlome patikėti.

O žemiau – keli mitai ir faktai, kurie padės Jums išvengti dezinformacijos.

Mitas – dantų implantacija labai brangiai kainuoja.

Geriausias būdas susižinoti All-on-4 kaina – kreiptis į specialistus, kurie pirmiausia atlieka vertinimą, o tik tada nurodo kainas, kurias vertina kiekvienas pacientas. Juolab, daugelis kainų yra nurodyta internete, tad su jomis susipažinus galėsite nuspręsti – ar jos atitinka galimybes.

Visgi, sveiki ir gražūs dantys pirmiausia reikalingi žmogaus sveikatai, tad tai ne tik estetinė, tačiau ir gyvybiškai svarbi procedūra. Vertindami kainas – nepamirškite to.

Mitas – implantų kokybė priklauso nuo šalies, kur jie yra gaminami.

Svarbiausia yra ne kilmės šalis, tačiau tai, kad patys implantai būtų sertifikuoti. Tai yra garantija, kad jie atitiks visus klinikos pateiktus privalumus ir tuo pačiu Jums tarnaus visą gyvenimą. Jeigu nuspręsite, kad Jums tinka dažnai pigesnės implantavimo paslaugos pas „specialistus“, kurie neturi teisės atlikti medicininių intervencijų, deja, nesitikėkite kokybės.

Mitas – implantacija yra skausminga procedūra.

Visada siūlome pasikalbėti su tais, kuriems jau buvo implantuoti dantys. Jie dažniausiai ne tik paneigia ši mitą, tačiau taip pat ir suteikia daugiau pasitikėjimo, kurio kartais taip trūksta. Pirmiausia reikia suprasti, kad esant bet kokiam skausmui – visada galite gauti ir tikrai gausite nuskaudinamųjų, o antrą – šiuolaikinė medicina yra taip toli pažengusi, kad nejausti nieko nemalonaus ne tik tvarkymo metu, tačiau ir po jos.

Mitas – implantacija trunka labai ilgai.

Yra labai daug skirtingų dantų implantavimo metodų, tad reikia atsakingai rinktis Jums labiausiai tinkamą. Metodai kinta savo kainomis bei kitomis smulkmenomis. Taupantiems laiką siūloma all-on-4 implantacija, kadangi vos po vieno vizito bus galima džiaugtis nuostabia šypsena, kurios dantys taip pat puikiai atitiks savo funkciją.

Mitas – implantacijos prigijimas priklauso nuo implantų gamintojo.

Mitas yra tai, kad tik gamintojas lemia implantų prigijimo galimybę. Tikrai ne. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių įskaitant ir pačios klinikos teikiamas paslaugas.

Implanto atmetimo riziką sukeliantys veiksniai yra:

  • Prasta paciento sveikatos būklė.
  • Netinkamai atliekama burnos higiena.
  • Žalingi įpročiai.
  • Prastas mediko darbas.

Radus gerą kliniką joje ne tik rasite profesionalias paslaugas, tačiau taip pat ir patarimus, pagalba bei atsakymus į Jums rūpimus klausimus.

Mitas – reikia tiek implantų, kiek yra prarasta dantų.

Tikrai ne. Ir šiuo metu pasikartosime, kad all-on-4 implantacija yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi kuo mažiau intervencijos ir tuo pačiu kuo geresnio gydymo. Svarbiausia yra patikima klinika ir jos suteikiamos paslaugos, kurios, esame tikri, leis Jums vėl šypsotis plačiai ir nuoširdžiai.

Daugiau informacijos: https://www.dantu-implantai.lt/all-on-4