Kokiais atvejais gali pagelbėti frakcinis veido atjauninimas lazeriu?

Lazerinės veido procedūrosNemažą dalį moterų ir vyrų kankina jų veido grožį gadinančios problemos: patamsėję paakiai, raukšlės ir mimikos raukšlelės, strazdanos ir kiti saulės spinduliuotės sukelti odos pažeidimai, pigmentinės dėmės, randai, išsiplėtusios poros, „pakritę“ skruostai ar tiesiog natūraliai senstanti, skaistumą ir elastingumą prarandanti oda. Nors „randas vyrą puošia“, o strazdanos yra meiliai vadinamos „saulės bučiniais“, tai patinka tikrai ne visiems. Norint atsikratyti šių ir kitų veido odos problemų gali padėti veido atjauninimas frakciniu būdu, tinkamas bet kuriam odos tipui, net pačiai jautriausiai odai.

Frakcinis veido atjauninimas lazeriu – tai procedūra, skatinanti naujų odos audinių susidarymą. Tai padeda išlyginti odą, panaikinti nepageidaujamus jos darinius. Po procedūros oda tampa švelnesnė ir lygesnė, malonesnė liesti. Pati procedūra yra neskausminga – jos metu jaučiamas tik lengvas dilgčiojimas ir net nėra būtinas nuskausminimas (žinoma, paprašius gydytojo jis odą pateps nuskausminamuoju kremu). Frakcinio gydymo metu norint kiek galima labiau padidinti paciento komfortą, kai kuriose dermatologijos klinikose papildomai naudojama ir speciali odos atšaldymo sistema.

Geriausiems rezultatams pasiekti reikia nuo trijų iki penkių procedūrų, viena jų „atims“ tik pusvalandį jūsų laiko. Veido atjauninimas šiuo būdu geras tuo, kad jums nereikės gultis po chirurgo peiliu ar leistis injekcijų, o tinkamai prižiūrint odą po procedūros ir atlikus pakankamą jų skaičių, atrodysite jaunesni.

Pirmas žingsnis veido atjauninimo link – konsultacija su odos gydytoju (dermatologu). Jam reiktų įvardinti didžiausią savo odos problemą, informuoti apie šiuo metu vartojamus vaistus, medžiagas, kurioms esate alergiškas. Tuomet gydytojas lazeriu „nuskenuos“ jūsų veido odą. Tai leis ištirti, kokie jūsų odos „parametrai“ labiausiai tinka jūsų konkrečioje situacijoje, ir suaktyvins būtent tas odos ląsteles, kurioms labiausiai reikia atsinaujinti, norint išspręsti jūsų problemą.

Po frakcinio veido atjauninimo procedūros oda kurį laiką gali būti raudona, tarsi nudegusi saulėje, šiek tiek patinusi. Probleminės odos vietos gali pradėti luptis, atsirasti nedidelių šašų – tai visiškai normalu, nes atsinaujinant odai, senoji turi pasišalinti. Dėl šios priežasties būtina laikytis gydytojo rekomendacijų ir jo nurodytą laiką odos nešlapinti vandeniu, gausiai tepti drėkinamuoju, nuo saulės spindulių apsaugančiu kremu. Jau kitą dieną po procedūros moterys gali naudoti kosmetines priemones makiažui, o vyrai – skustis.

Kaip ir kitos vaido atjauninimo procedūros, frakcinis veido odos gydymas lazeriu nesukelia radikalių pokyčių iš karto, t. y., po pirmosios procedūros neverta tikėtis norimo rezultato. Ląstelių atsinaujinimas – ilgiau nei trisdešimt minučių trunkantis procesas, todėl šios procedūros nauda pilnai gali išryškėti tik praėjus keliems mėnesiams. Veido atjauninimas šiuo būdu rekomenduojamas tiek pirmuosius odos senėjimo požymius pajutusiems žmonėms, kuriems jau suėjo trisdešimt ir daugiau metų, tiek bet kokio amžiaus žmonėms, norintiems pašalinti tokias veido problemas, kaip randai, spuogai ar strazdanos.