STRAUMANN – dantų implantai visam gyvenimui

Ne paslaptis, kad dantų gydytojų paslaugos dažniausiai kainuoja daugiau nei tikimės susidūrę su dantų ar dantenų problemomis. Ypač piniginę paplonina tos odontologų paslaugos, kurios yra susijusius su dantų implantavimu ir protezavimu. Žinoma, aukšta šių paslaugų kaina nėra „iš piršto laužta“: dantų implantai ir protezai yra gaminami iš kokybiškų ir ilgaamžiškų medžiagų (tokių kaip titanas ar porcelianas), kurios yra brangios.

Visgi odontologijos klinikoje palikus solidžią pinigų sumą už dantų implantavimą, norisi, kad pasiektas rezultatas džiugintų kuo ilgiau, geriausia – visą gyvenimą. Ar tai įmanoma? Atsakymas – taip. Norint kuo ilgiau džiaugtis dantų implantais, būtina labai atidžiai prižiūrėti tiek pačius implantus, tiek ant jų tvirtinamus dantų protezus. Ne mažiau svarbu dar prieš implantuojant dantis pasidomėti, kokių gamintojų dantų implantus siūlo odontologijos klinika, kurioje ruošiatės gydytis.

Straumann dantų implantaiŠiuolaikinėje implantologijoje naudojami kelių šimtų gamintojų siūlomi dantų implantai. Kaip ir bet kuri kita prekė, implantai gali skirtis savo kokybe, o kartu ir kaina. Vienais žinomiausių ir patikimiausių yra laikomi Straumann implantai. STRAUMANN gamintojai savo produktams suteikia net 70-yje šalių galiojančią viso gyvenimo garantiją, kuri užtikrina, kad Straumann dantų implantai pacientui tarnaus ne trumpiau nei visą jo gyvenimą. Tai reiškia, kad prireikus pakeisti implantą ar bet kurią danties protezo dalį, ji yra nemokamai pristatoma gydytojui, suteikusiam jums odontologines paslaugas, ir vienintelis dalykas, už kurį jums tenka mokėti, yra dantų gydytojo darbas.

Straumann implantai gaminami Šveicarijoje, kur kiekvienas dantų implantas prieš atsidurdamas rinkoje turi „išlaikyti“ daugybę testų ir kokybės įvertinimų, antraip jis taip ir nepasiekia vartotojo. Nenuostabu, kad Straumann moksliniams tyrimams, reikalingiems įvertinti implantų kokybę ir fizikines savybes, išleidžia daugiau nei bet kuri kita implantų gamybos įmonė visame pasaulyje. Milžiniškos investicijos dantų implantų kokybės vertinimui ir nuolatiniam jos gerinimui lėmė tai, kad jau keletą dešimtmečių būtent Straumann implantai yra populiariausi tarp vieno ar keleto dantų netekusių pacientų.

Kalbant apie šio gamintojo dantų implantų privalumus, pirmiausia reiktų išskirti itin aukštą implantų prigijimo laipsnį, siekiantį nuo 98 iki 100 procentų. Taip pat nereiktų pamiršti, kad Straumann dantų implantai tarnauja ilgiau nei bet kurio kito gamintojo produktai. Trečias privalumas – jau minėta viso gyvenimo garantija, kurios negausite iš kitų gamintojų. Kiti privalumai – aukšta kokybė, platus dantų implantų asortimentas, kuriame galima rasti tinkamus implantus net sudėtingiausią žandikaulio būklę turintiems pacientams.

Tinkamiausius Straumann dantų implantus ir gydymo galimybes pacientui galima parinkti pagal tai, ko jis labiausiai nori: ypatingai gero prigijimo, kuo estetiškesnio vaizdo, greito rezultato, ypač didelio tikslumo, individualių, jam asmeniškai gaminamų protezavimo detalių ar visko kartu.