Krūtų didinimas noričioms paryškinti moteriškas formas

Ne tik jaunos merginos, norinčios pabrėžti savo seksualumą, bet ir vyresnio amžiaus moterys ar ilgą laiką kūdikį maitinusios mamos vis dažniau atsigręžia į plastikos chirurgijos paslaugas siūlančias grožio klinikas. Krūtų didinimas ar buvusios jų formos susigrąžinimas po gimdymo ir maitinimo krūtimi moteriai suteikia pasitikėjimo savimi, padeda nugalėti daugelį kompleksų, kartais net prisideda prie teigiamų pokyčių gyvenime – savimi pasitikinti moteris nebijo kopti karjeros laiptais, imtis naujų veiklų, ji jaučiasi gražesnė savo antrajai pusei.

Krūtinės didinimo operacijaNors krūtų didinimas garsėja kaip viena brangiausių plastinių operacijų, kartu ji yra ir viena populiariausių, todėl mūsų šalies plastikos chirurgai krūtų didinimo srityje turi pakankamai daug patirties ir kiekvienai pacientei gali pasiūlyti jos poreikius bei fiziologines savybes geriausiai atitinkančias krūtų formas ir jų dydžius. Plastikos chirurgas pirmosios konsultacijos metu parodys, kaip atrodo lašo ir apskritos formos dirbtinės krūtys, paaiškins, kuo skiriasi silikoninės ir fiziologiniu tirpalu užpildytos moteriškosios grožybės ir informuos apie net kelis būsimų įpjovimų, kuriuos būtina padaryti atliekant krūtų didinimo operaciją, vietos variantus.

Lašo formos dirbtinės krūtys labiau tinka pacientėms, kurių natūralios grožybės jau pradėjo šiek tiek „žiūrėti žemyn“. Po krūtų didinimo operacijos, kurios metu yra naudojami lašo formos implantai, krūtys atrodo natūraliau nei naudojant apskritus implantus. Pastarieji labiau tinka jaunoms, dar nemaitinusioms moterims, kurių krūtinė ir natūraliai yra apvali. Tokie implantai tinkami toms moterims, kurios nori pabrėžti savo krūtų apvalumą, krūtinės viršutinės dalies iškilumą.

Ne paslaptis, kad po krūtų didinimo operacijos odos įpjovimų vietose lieka randai. Jų išvengti neįmanoma, bet galima juos „gudriai“ paslėpti. Dedant implantus odą galima įpjauti po krūtimi, spenelio srityje arba pažastyje. Kiekvienos pacientės atveju labiausiai tinkama įpjovimo vieta gali skirtis: tai priklauso nuo jos kūno sudėjimo, natūralaus krūtų dydžio, odos elastingumo ir kitų faktorių.

Tikriausiai sunku įsivaizduoti, kaip jūsų krūtinė atrodys po krūtų didinimo operacijos. Laimei, šiuolaikinės technologijos leidžia būsimą operacijos rezultatą pamatyti jau pirmosios konsultacijos su plastikos chirurgu metu. Vadinamoji „3D simuliacija“ leis „pamatyti“ savo „naujosios“ krūtinės formą ir dydį, tad galėsite įvertinti, ar būsimas rezultatas atitinka jūsų poreikius.

Krūtų didinimo operacija trunka maždaug dvi valandas, taikant bendrąją kūno nejautrą. Kelias savaites po operacijos krūtinė būna skausminga ir patinusi, ją reikia labai saugoti, kad implantai „nepasislinktų“. Kurį laiką po operacijos negalima aukštyn kelti rankų, sportuoti, būtina vengti fizinio krūvio, nešioti specialią liemenėlę.

Nenorinčioms didinti savo krūtinės, bet pageidaujančioms pakoreguoti jų formą, grožio klinikos gali pasiūlyti ir kitą paslaugą – krūtų pakėlimo operaciją. Ji padės toms, kurių natūrali krūtinė prarado stangrumą, nukaro bėgant metams ar ženkliai pakitus kūno svoriui.